Free delivery from 91,70 €
Save to shopping list
Create a new shopping list
Heli RC OMP Hobby M2 EVO BNF - White
Heli RC OMP Hobby M2 EVO BNF - White
Heli RC OMP Hobby M2 EVO BNF - White
Heli RC OMP Hobby M2 EVO BNF - White
Heli RC OMP Hobby M2 EVO BNF - White
Heli RC OMP Hobby M2 EVO BNF - White

Heli RC OMP Hobby M2 EVO BNF - White

Size
366,70 €
incl. VAT / pcs
Regular price / pcs
of
You can also buy using:
Enough Stock
Enough Stock
14 days for easy returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping
Product sold out
You will receive an email notification from us when the product is available again.
Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Contact details entered above are not used to send newsletters or other advertisements. When you sign up to be notified, you hereby agree to receive only a one-time notification of a product re-availability.

Mikrohelikopter 3D z tarczą CCPM 120° i systemem stabilizacji 3G flybarless (przełączane tryby: stabilizacji/3D) z wirnikiem głównym o średnicy 434mm, napędzanym silnikiem z funkcją governora. Zestaw ARF zawierający akumulator LiPo umożliwiający korzystanie z zestawu RC z miniaturowym odbiornikiem kompatybilnym z S.BUS.


Tarcza CCPM sterowana elektronicznie 3 serwomechanizmami, głowica wirnika flybarless z trójosiowym systemem żyroskopowym 3G zamiast zwykłego mechanicznego stabilizatora i żyroskopu ogonowego, mocny silnik i elektroniczny regulator prędkości z funkcją governora, inteligentna jednostka sterująca umożliwiająca pracę w trybie stabilizacji dla początkujących jak i w trybie 3D do akrobacji bez ograniczeń - to wszystko znajdziesz w mikrohelikopterze M2 EVO o średnicy wirnika 434 mm!

Przyjrzyjmy się bliżej tej najnowszej perełce z biur projektowych OMP Hobby. Podstawą konstrukcji ramy jest duralowe łoże silnika i obudowa wału głównego z przymocowanymi karbonowymi ścianami bocznymi i poprzeczkami, podwozie z tworzywa sztucznego oraz profilowana belka tylna z duraluminium z karbonowym stabilizatorem pionowym. Zawiera silnik elektryczny Sunnysky® R40-3 AC z obrotową obudową, która bezpośrednio napędza wirnik, bez zwykłych przekładni (Direct Drive). Podobnie wirnik ogonowy jest bezpośrednio napędzany przez miniaturowy silnik Sunnysky® R13-3. Dzięki temu cały mechanizm jest maksymalnie uproszczony, znikają problemy z ocierającymi się ślizgami, szczotkowanymi zębatkami czy ślizgającymi się napędami.

Solidny wał główny o średnicy 4 mm jest osadzony w łożyskach kulkowych. Tarcza wykonana jest z duraluminium, podobnie jak głowica wirnika. Dzięki systemowi flybarless 3G i elektronicznemu CCPM głowica wirnika jest bardzo prosta. Łopaty śmigła ogonowego to piękna miniatura śmigieł ogonowych „dużych” helikopterów RC - ze wszystkimi łożyskami kulkowymi i amortyzatorami!

Elektronika helikoptera składa się z inteligentnej jednostki sterującej ze zintegrowaną jednostką sterującą 3G flybarless, elektronicznego kontrolera prędkości z funkcją governora, trzech cyfrowych serwomechanizmów 10g, Tarczą CCPM (120°). Do sterowania helikopterem potrzebny będzie przynajmniej sześciokanałowy zestaw RC z miniaturowym odbiornikiem z portem S.BUS (lub też DSM/DSMX). Do zwykłego latania nadajnika nawet nie trzeba skomputeryzować (wszystkie niezbędne miksy zapewnia centrala), tylko 4 kanały „na drążkach” i piąty kanał z dwupozycyjnym przełącznikiem do przełączania trybów stabilizacji i 3D. Oczywiście do pełnoprawnego latania klasycznego i 3D potrzebny jest komputerowy nadajnik z regulowanymi 2-3 trybami lotu z co najmniej pięciopunktowymi krzywymi do zawisu i akrobacji oraz innym trybem do autorotacji.

Łatwo demontowalna sportowa kabina wykonana z wytrzymałego tworzywa - do wyboru są trzy kolorystyki gwarantujące dobrą widoczność i "czytelność" pozycji helikoptera w powietrzu. Helikopter zasilany jest dwuogniwowym akumulatorem LiPo 11,1 V 750 mAh o ładowności 60C (ze złączem XT30) umieszczonym na spodzie. Zapewni Ci do 10 minut prostego latania lub do 4 minut agresywnych akrobacji 3D.

Helikopter jest dostarczany całkowicie zmontowany z wstępnie ustawioną jednostką sterującą, więc wystarczy rozpakować helikopter, podłączyć odbiornik kompatybilny z S.BUS, naładować akumulator napędowy, skonfigurować nadajnik zgodnie ze szczegółową instrukcją ze zdjęciami poglądowymi, sprawdzić wszystkie funkcje helikoptera - i możesz wystartować!

M2 EVO to pełnoprawny śmigłowiec 3D – i jako taki zakłada i wymaga odpowiedniego doświadczenia pilotażowego. To nie jest "dron" gdzie tylko dodajesz gaz, on startuje i wisi "jak gwóźdź" bez żadnej ingerencji. M2 EVO spodoba się pilotom średniozaawansowanym i zaawansowanym, którzy mają już doświadczenie w lataniu śmigłowcami („sześciokanałowymi”). Jednak przy odpowiedniej dozie wytrwałości, pokory, uprzednim rzetelnym szkoleniu na komputerowym symulatorze RC, pod okiem doświadczonego pilota i w trybie ustabilizowanym, nawet początkujący pilot śmigłowca może zacząć latać z M1 EVO.

Zestaw helikoptera ARF zawiera: w 100% zmontowany i gotowy do lotu model M2 EVO, akumulator napędowy LiPo 11,1V 750mAh 60C, zapasowy wał, zapasowe dźwignie serwomechanizmu i mały zestaw śrub, przyrząd do ustawiania tarczy, twardą walizkę wykonana z pianki EPP z odchylaną pokrywą do bezpiecznego transportu i przechowywania modelu, instrukcja obsługi modelu i ustawienia jednostki sterującej. (j. angielski)

Catalog no.
OSHM0026
Producer code
OSHM0026
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel