Free delivery from 92,40 €
Save to shopping list
Create a new shopping list
RC Plane E-flite Conscendo Evolution 1.5m PNP
RC Plane E-flite Conscendo Evolution 1.5m PNP
RC Plane E-flite Conscendo Evolution 1.5m PNP
RC Plane E-flite Conscendo Evolution 1.5m PNP

RC Plane E-flite Conscendo Evolution 1.5m PNP

Size
242,20 €
incl. VAT / pcs
Lowest price in 30 days before discount:
Express checkout 1-Click(without registration)
Enough Stock
Enough Stock
14 days for easy returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping

Zawartość zestawu

Zestaw zawiera model RC elektrycznego szybowca Conscendo Evolution z zainstalowanym silnikiem trójfazowym 3226-970Kv, regulatorem trójfazowym 30A, śmigłem składanym i serwomechanizmami SA381.

Charakterystyka

Model RC szybowca z silnikiem pomocniczym do zdalnego sterowania Conscendo Evolution Basic o rozpiętości skrzydeł 1,5 m, jest świetny dla początkujących i zaawansowanych pilotów. Jest wyposażony w nową elektronikę, taką jak silnik trójfazowy, regulator i serwa. Model ma dzielone skrzydło ze węglowym łącznikiem. Aby uzyskać większą wytrzymałość modelu, zastosowano materiał EPO o wyższej gęstości ze wzmocnieniami węglowymi.

Kiedy po raz pierwszy wprowadzono model Conscendo®, był skierowany przede wszystkim do początkujących pilotów, którzy chcieli nauczyć się latać szybowcem z silnikiem. Później wersja „Advanced” była oferowana dla bardziej zaawansowanych, oferując większą moc do szybkiego wznoszenia, latania sportowego i akrobacji, która stała się popularna wśród średnio zaawansowanych i doświadczonych pilotów. Nowy E-flite® Conscendo Evolution 1.5m ma teraz zmodyfikowaną konstrukcję dla najpotężniejszego i najbardziej przyjemnego latania modelem Conscendo! Mocniejszy i sztywniejszy szkielet został wykonany z EPO o większej gęstości i ma zainstalowaną mocniejszą jednostkę napędową, kompatybilną z akumulatorami LiPol 3S i 4S. Regulator ma zintegrowaną telemetrię, która przy zastosowaniu kompatybilnego nadajnika Spektrum oferuje aktualne parametry lotu.

Koncepcja modelu szybowca Coscendo Evolution jest całkowicie oparta na wymaganiach modelu, który ma doskonałe właściwości lotne i nowoczesną elektronikę. która potrafi początkującym pilotom rozpocząć latanie, ale potrafi również wiele więcej do zaawansowanego latania i to wszystko w jednym. Ponieważ do dyspozycji jest funkcja SAFE Select, którą można opcjonalnie aktywować i zapewnić modelowi ochronę położenia w locie. Po opanowaniu bezpiecznego lotu można tą funkcję dezaktywować latać bez pomocy. Bardziej zaawansowanym pilotom można zaoferować wyższą wydajność podczas korzystania z akumulatora LiPol 4S i latania z większymi prędkościami lub zaawansowanej akrobacji z wyższą dawką adrenaliny.

Więcej możliwości

Model Conscendo Evolution wykonany jest z materiału EPO o większej gęstości, dzięki czemu konstrukcja modelu jest znacznie sztywniejsza i mocniejsza oraz ma gładszą powierzchnię. W połączeniu z węglem i innymi wzmocnieniami w kadłubie, skrzydłach i ogonie, Conscendo® Evolution radzi sobie z większą prędkością i większym potencjałem energetycznym napędu podczas akrobacji. Mimo tego model jest nadal lekki i oferuje doskonałe parametry lotu i długi czas lotu.

Napęd modelu

Model napędzany jest silnikiem trójfazowym 3226-970Kv Outrunner ze składanym śmigłem i regulatorem 30A. Do zasilania zalecany jest akumulator LiPol 3S - 4S 1200mAh - 2200mAh. Regulator wyposażony jest w hamulec, który zapewnia składanie łopatek śmigła wzdłuż kadłuba i tym samym zmniejsza opór powietrza podczas lotu ślizgowego.

Możliwości telemetrii

Conscendo® Evolution 1.5m jest wyposażone w regulator, który zapewnia szereg danych telemetrycznych związanych z układem napędowym w czasie rzeczywistym, w tym prędkość obrotową silnika, prąd, napięcie akumulatora i inne, za pośrednictwem kompatybilnych odbiorników Spektrum SMART oraz przy użyciu nadajnika Spektrum wyposażonego w technologię Spektrum ™ AirWare. (DX6e, DX8e, DX6 G2 / G3 i 8 G2, DX9, iX12, iX20 i inne).

Budowa modelu

Po rozpakowaniu wystarczy nasunąć połowy statecznika poziomego na łącznik i złożyć oraz przymocować skrzydło do kadłuba oraz uzupełnić swój zestaw RC o akumulator LiPol.

Własności Conscendo® Evolution PNP
  • Regulator z telemetrią 30A przesyła dane o napięciu akumulatora, prąd, prędkość silnika i inne dane w czasie rzeczywistym
  • Zasilany opcjonalnym akumulatorem LiPol 3S 1300-2200mAh lub 4S 1000-2200mAh
  • Konstrukcja EPO o większej gęstości zapewniająca wysoką wytrzymałość i gładką powierzchnię
  • Zainstalowany silnik trójfazowy, regulator i serwa
  • Szybki i łatwy montaż bez użycia kleju

Polecamy zakup

Do uruchomienia niezbędny jest 4+ kanałowa aparatura RC akumulator LiPol do napędu 3S 1300–2200mAh lub 4S 1000–2200mAh oraz odpowiednia ładowarka.Brand
Catalog no.
EFL01675
Producer code
EFL01675
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel