Free delivery from 93,10 €
Save to shopping list
Create a new shopping list
Blade 150 S Smart BNF Basic

Blade 150 S Smart BNF Basic

Size
302,40 €
incl. VAT / pcs
Regular price / pcs
of
You can also buy using:
Enough Stock
Enough Stock
14 days for easy returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping
Product sold out
You will receive an email notification from us when the product is available again.
Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Contact details entered above are not used to send newsletters or other advertisements. When you sign up to be notified, you hereby agree to receive only a one-time notification of a product re-availability.

Zawartość zestawu

W zestawie znajduje się złożony śmigłowiec RC Blade 150 S, który ma zainstalowane komponenty: Spektrum odbiornik SPMAR6250MHXC, 3x Spektrum serwo H2070 MG, główny Blade silnik trójfazowy 1310-5800Kv, ogonowy Blade silnik ogonowy trójfazowy 150 S/130 S a Blade regulator podwójny, trójfazowy: 150 S.

 

Model RC helikoptera Blade 150 S BNF Basic jest idealny do zaawansowanego szkolenia pilotażu. Średnica wirnika 360 mm, węglowa konstrukcja, model jest w pełni złożony i gotowy do lotu. System SAFE sprawia, że śmigłowiec jest łatwy do sterowania.Funkcje Panika i samopoziomowanie dają pilotowi większą pewność podczas lotu.

 

Dzięki zaawansowanym funkcjom systemu innowacyjnej technologii SAFE® lot jest teraz o wiele bardziej komfortowy. Nawet jeśli jest to pierwszy śmigłowiec z kontrolowanym kolektywem, dysponuje się elektroniczną stabilizacją, funkcją Panic i trybami lotu z samopoziomowaniem, które dają średnio zaawansowanym i zaawansowanym pilotom większą pewność, że poradzą sobie z lataniem 3D w pomieszczeniach i na zewnątrz. Główna rama jest wykonana z włókna węglowego, serwomechanizmy mają metalowe przekładnie, a główne łopatki są wykonane ze wzmocnionego tworzywa sztucznego, dzięki czemu łatwiej przetrwają proces nauki i wydłużą żywotność modelu.

 

Kluczowe cechy modelu RC helikoptera Blade 150S

 • Technologia SAFE z trybami lotu pozwalającymi na stopniowy wzrost i rozwój umiejętności pilotażu
 • Funkcja Panika automatycznie przywraca model do położenia poziomego
 • Konstrukcja z włókiem węglowych i aluminium zwiększa sztywność konstrukcji
 • Wystarczająca moc do latania nawet zaawansowanych elementów akrobacji
 • Wytrzymałe, szybkie serwomechanizmy cyfrowe z metalowymi przekładniami
 • Silnik trójfazowy na ogonie ma szybką reakcję i utrzymuje model bezpiecznie w pozycji
 • Wysoka sprawność i żywotność napędu dzięki wysokoobrotowym silnikom trójfazowym
 • Zaawansowane algorytmy stabilizacji minimalizują oscylacje ogona (co wcześniej było typowe dla wirnika ogonowego z napędem bezpośrednim)
 • Nadzwyczaj długi czas lotu 5 - 6 minut

Tryby lotu SAFE do nauki pilotażu

Dzięki innowacyjnej technologii SAFE®, helikopter Blade 150 S RC jest doskonałym modelem dla początkujących i zaawansowanych pilotów. 3 progresywne tryby lotu pozwalają na naukę we własnym tempie. Tryb lotu wybiera się przełącznikiem na nadajniku (kanał 5).

 • Tryb dla początkujących ogranicza kąt przechyłu i automatycznie wyrównuje model w locie, a także tłumi zmiany wysokości. Dzięki temu śmigłowiec jest mało wrażliwy na ruchy przepustnicy, a sterowanie śmigłowcem jest bardzo łatwe - podobnie jak w przypadku śmigłowców koaksjalnych.
 • Tryb zaawansowany nie ogranicza kąta nachylenia, a model jest bardziej wrażliwy na sterowanie przepustnicą. Głowica wirnika ma stałą prędkość (zalecane 75%), skok i opadanie są kontrolowane tylko przez zmianę kąta natarcia łopat wirnika. Model jest zdolny do wykonywania podstawowych akrobacji lotniczych.
 • Tryb Ekspert jest podobny do trybu Zaawansowanego, ale sterowanie jest ostrzejsze, a głowica wirnika pracuje na pełnych obrotach, dzięki czemu śmigłowiec osiąga pełną moc.

 

Funkcja Panic umożliwiająca powrót do stabilnej pozycji w locie

Funkcja Panika jest dostępna we wszystkich trybach lotu. Po naciśnięciu jednego przycisku, helikopter Blade 150S automatycznie wejdzie w prosty zawis, niezależnie od poprzedniej pozycji modelu.

 

Polecamy zakup

Do uruchomienia potrzebny jest 6+ kanałowy nadajnik Spektrum™ DSMX/DSM2 (Spektrum DX6e, DX6 i nowsze), akumulator LiPol 11.1V 400mAh do 500mAh ze złączem JST oraz odpowiednia ładowarka.

Brand
Catalog no.
BLH54550
Producer code
BLH54550
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel