Goblin - Płyta silnika

kod produktu:H1058-S
wybierz
197.90zł
Gratis!
Do przechowalni Do porównania
Goblin - Płyta silnika

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

PEŁEN OPIS

Includes:

- Aluminum Finishing Washer M3 x 2 pcs

- Aluminum Motor Mount x 1 pcs

- Socket Head Cap Screws M3 x 10 x 2 pcs

- Button Head Cap Screws M4 x 8 x 4 pcs

- Steel Washer 5.3 x 15 x 1 x 2 pcs

- Metric Hex Nylon Nuts M5 H6 x 2 pcs

- Set Screw M5x 16x 2 pcs

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel