Free delivery from 92,40 €
Save to shopping list
Create a new shopping list
Receiver Spektrum SRXL2 DSMX

Receiver Spektrum SRXL2 DSMX

Size
48,30 €
incl. VAT / pcs
Lowest price in 30 days before discount:
Express checkout 1-Click(without registration)
Enough Stock
Enough Stock
14 days for easy returns
Safe shopping

Charakterystyka

Odbiornik Spektrum SPM9747 DSMX SRXL2 jest używany jako uzupełnienie kompatybilnych odbiorników Spektrum, aby zapewnić stabilność sygnału przy użyciu opatentowanej technologii Spektrum MultiLink, która zapobiega utracie i polaryzacji sygnału na duże odległości od nadajnika.

 

Spektrum SPM9747 SRXL2 jest kompatybilny z odbiornikami korzystającymi z opcjonalnych (zewnętrznych) odbiorników SRXL2 (złącze 4-pinowe). Jest wyposażony w zintegrowaną konstrukcję anteny wewnątrz obudowy, co zapewnia łatwą instalację i niezawodne działanie.

 

Nowy protokół Spektrum SRXL2

SRXL2 to potężny protokół komunikacyjny oparty na interfejsie szeregowym UART z bogatymi funkcjami, który obsługuje dwukierunkową komunikację między systemem radiowym a jednostką kontroli lotu. Obsługuje telemetrię i konfigurację parametrów jednostki sterującej (Forward Programming, VTX Setup a Text Gen Programming), po jednym przewodzie sygnałowym. SRXL2 nie jest wstecznie kompatybilny z SRXL.

 

Opcjonalny odbiornik SPM9747 DSMX SRXL2 jest wyposażony w zintegrowaną konstrukcję anteny, która upraszcza instalację i eliminuje uszkodzenia, jak miało to miejsce w przypadku przewodów anten zewnętrznych.

SPM9747 DSMX SRXL2 nie jest kompatybilny z odbiornikami, które używają 3-żyłowych przewodów dla opcjonalnych odbiorników. Główny odbiornik musi być kompatybilny z opcjonalnym 4-przewodowym odbiornikiem SRXL2. SPM9747 jest kompatybilny tylko z odbiornikami zawierającymi SRXL2, takimi jak odbiorniki AR637T i AR6610T.

Catalog no.
SPM9747
Producer code
SPM9747
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel